جزئیات خبر


طی سال گذشته؛

12.813 میلیارد ریال توسط کارگزاری رضوی در بورس اوراق بهادار و فرابورس معامله شد

12.813 میلیارد ریال توسط کارگزاری رضوی در بورس اوراق بهادار و فرابورس معامله شد
1397/2/10

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی از معامله ١٢،٨١٣ میلیارد ریال توسط این شرکت در بورس اوراق بهادار و فرابورس طی سال 1396 خبر داد.
دکتر یوسف پاشانژاد در گفت و گو با پایگا اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: به این ترتیب، ارزش معاملات در بورس اوراق بهادار در سال گذشته، ٦،٤٩٨میلیارد ریال و در فرابورس ٦،٣١٥میلیارد ریال بوده است.
وی ادامه داد: این ارقام در مقایسه با سال 1395 کاهش داشته است که از عمده ترین دلایل کاهش ارزش معاملات می‌توان به کاهش حجم اعتبارات اشاره کرد.
پاشانژاد درباره تعداد مشتریان فعال شرکتی کارگزاری رضوی در بورس‌های اوراق بهادار و فرابورس طی سال 1396 گفت: تعداد مشتریان فعال شرکت در این دو بورس در سال گذشته، 3 هزار و 770 نفر بوده است.
وی گسترش فعالیت کارگزاری در بخش معاملات صندوق های سرمایه‌گذاری را یکی از برنامه‌های شرکت کارگزاری رضوی برای افزایش مشتریان بورس های اوراق بهادار و فرابورس در سال جاری عنوان کرد.
پاشانژاد ادامه داد: ایجاد باشگاه مشتریان و توسعه معاملات الگوریتمی، بخشی دیگر از برنامه های استراتژیک این شرکت در سال 1397 را به خود اختصاص داده است.
مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی اضافه کرد: علاوه بر این، با شرکت‌های حقوقی فعال در بازار سرمایه به منظور همکاری نیز مذاکراتی صورت خواهد گرفت.
 18-97

نظر شما